TAMAMLANAN PROJELER

TAŞYAKAN SAFİR EVLERİ

Bölge
: Altınşehir
Başlangıç Tarihi
: 01.01.1970
Bitiş Tarihi
: 01.01.1970

Taşyakan İnşaat, her geçen gün değeri artan projeler ile 36 yıllık tecrübesinin ışığında Nilüfer ve Bursa’yı şekillendirmeye devam ediyor. Son yıllarda Bursa’ya toplamı 450 milyon liraya yaklaşan yatırım yapan Taşyakan İnşaat’ın projelerinden işyeri, dükkan veya konut edinenler, yüzde 50 ile 200 arasında değişen oranlarda kâr elde etme imkanı yakaladılar. Bursa’ya farklı bir değer katacak Taşyakan Safir Evleri, Taşyakan İnşaat’ın çok kazandıran projelerinin en yenisi.

Şehrin yeni merkezlerinden Altınşehir mevkinde konumlandırılan Taşyakan Safir Evleri 2+1 daire toplam net alan 86.75 m2, toplam brüt alan 109 m2; 2+1 dubleks toplam net alan 171 m2, toplam brüt alan 225 m2 olarak tasarlanmıştır. 

Bugüne kadar olan yolculuğunda değerlerini belirlemiş olan Taşyakan İnşaat, yapı alanında son teknolojiyi takip ederek güçlü ve aynı zamanda estetik binalar inşa etmeyi her zaman ilk önceliği olarak konumlandırıyor. Kazandırırken kazanmayı amaçlayan Taşyakan İnşaat, güçlü iletişim stratejileri ile birlikte uzun süreli ve dostluğa dönüşen ilişkiler çerçevesinde müşterilerini ev sahibi yapmayı amaçlıyor. 

Taşyakan Safir Evleri’nin Işıldayan Dünyasında neler var?

Altınşehir mevkiinde bulunan Taşyakan Safir Evleri, her detay düşünülerek tasarlandı. Sağlamlığı kadar projenin içinde bulunan detaylar ile eşsiz ve her açıdan kusursuz evler kurgulandı. Tamamen akıllı teknolojiden yararlanılarak inşa edilecek Taşyakan Safir Evler, uzun yıllar değerini koruyacak bir yuva edinmek isteyenler için doğru proje. Metroya 8dk’lık yürüme mesafesinde, toplu taşıma araçları ve İzmir yoluna olan yakınlığı, deprem yönetmeliği hakkındaki hassasiyetimiz, evlerin içinde ve dışında kullanılan malzemelerin kalitesi, yeşil alanları, oturma alanları, fitness salonu, sosyal alanları, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, otoparkları, tasarıma gösterilen özen, ev sahiplerimizin güvenine verdiğimiz önem, anahtar teslimi sonrası garantilerimiz, üstün korumalı kameralı güvenlik sistemi, kullanışlı yerleşim planı Taşyakan Safir Evler ayrıcalıklarından sadece bazıları.... 

Mutluluğu Hissedeceksiniz

Taşyakan Safir Evler ile tanıştığınızda, ilk görüşteki hayranlığınız uzun yıllar sürecek. Geleceğinizin garanti altında olmasının verdiği mutluluk ile her zaman yüzünüz gülümseyecek. Tüm bu ayrıcalıklara uygun ödeme alternatifleriyle sahip olunabilmesi Taşyakan Safir Evleri’ni farklı kılan bir başka özelliği. 

 

Kampanyalarımız ve Yeni Projelerimizden
haberdar olmak için lütfen formu doldurun.
Biz Sizi Arayalım