TAMAMLANAN PROJELER

TAŞYAKAN YUNUS EVLER 6

Bölge
: YUNUSELİ
Başlangıç Tarihi
: 01.08.2015
Bitiş Tarihi
: 30.06.2018

Her bir yeni projenin, bir diğerinin niteliklerini barındırıken birçok yeni değer de sunması gerektiğini benimseyen Taşyakan İnşaat, bu anlayışın ışığında yapılar ortaya koyuyor. Taşyakan Yunusevler 6 adıyla Yunuseli’nde bugüne dek gerçekleştirdiği en özel projeyi sunuyor. 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire alternatifleriyle tasarlanan  Taşyakan Yunusevler 6’yı değerli kılanlar arasında modern dizaynı, konfor unsurları, ve merkezi konumu ön plana çıkıyor

Taşyakan İnşaat olarak Nilüfer ve Yunuseli bölgelerinin çağdaşlaştırılması ve şehre kazandırılmasında oynadığımız rol ile gurur duyuyoruz. Yunusevler 6 projesi şehrin tüm yüzünün döndüğü, herkesin ilgi ve alakasını toplayan Yunuseli Bölgesi’ne Taşyakan tarafından kazandırılan yepyeni bir değer anlamını taşıyor. 

Yunus Evler 6'da sizi neler bekliyor?

Her bir yeni proje, bir diğerinin niteliklerini barındırmalı ama birçok yeni değer de sunmalı. Bu anlayışın ışığında yapılar ortaya koyan Taşyakan İnşaat, Yunusevler 6 adıyla Yunuseli’nde bugüne dek gerçekleştirdiği en özel projeyi sunuyor.
Yunusevler 6’yı değerli kılanlar arasında özel estetik görünümü, barındırdığı konfor unsurları ve merkezi konumu ön plana çıkıyor.

 

Özel olduğunuzu hissedeceksiniz...

Evlerimiz, hayatımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yaşam alanlarımız. Bu yüzden konut tercihi yaparken hata yapma lüksümüz yok. Ailemiz ile beraber mutlu olacağımız, huzuru ve güveni her an hissedeceğimiz, canlı bir sosyal hayatı yaşarken neşeli ve keyifli günler geçireceğimiz bir yaşam öncelikli amacımız olmalı. Ancak böylece özel biri olduğumuzu hissedebilir, yaşadığımız hayatın hakkını verebiliriz. Yunusevler 6 tüm bunları vaat eden özenle detaylandırılmış bir projedir. 

 

YUNUSEVLER 6’NIN ÖZEL DÜNYASINDA NELER VAR?

Her Yere Yakın, Her Şeyin Merkezinde

Her geçen gün gelişen Yunuseli’nin merkezindeki konumuyla mutlu bir yaşam için gerekli her şeyin tam ortasında yer alıyor. Alışveriş merkezleri, marketler, irili ufaklı dükkanlar ile renkli bir hayat sunuyor.

Mutlak Konfor İçin Her Şey Düşünüldü

İş dünyasının yoğunluğu ve stresinden en hızlı şekilde arınmak için konforlu bir hayat olmazsa olmaz. Detayların dahi ayrıntılandırıldığı Yunusevler 6 projesinde rahatınız için her şey düşünüldü.

Önce Tasarım, Sonra Mutluluk

Estetik, insanoğlunun tarihi yolculuğunda önemli bir yer tutar. Büyük sanatçılar, bilim adamları simetrinin ve altın oranın ışığında yol almışlardır. Çünkü doğru tasarım, açık bir zihnin ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralar. Yunusevler 6 projesi bu doğrultuda özenle tasarlanmıştır.

Huzurlu Hayat, Uzun Yaşam

Yunuseli; merkezi konumuna rağmen doğanın sükûnetini bünyesinde barındıran, sessizlik ile huzur bulacağınız, temiz hava ile enerji dolacağınız özel bir alandır. Yunusevler 6’da her an huzuru hissedecek, uzun bir ömre sahip olacaksınız.

Havuz Keyfi Her Zaman Yanınızda

Sıcak günlerden kurtulmak çok kolay. Çünkü bakımıyla ve temizliğiyle göz dolduran havuz her zaman yanı başınızda. Ailecek yüzmenin keyfine varın, her günü tatil gibi yaşayın.

Çocuklar Keyifli, Aileler Mutlu

Proje kapsamında yer alan çocuk oyun alanları ile minikler 4 duvar arasına sıkışmıyor. Birbirleriyle beraber oynama, sosyalleşme ve arkadaşlıklar kurma şansı yakalıyor. Böylece keyifli gençler yetişiyor, aileler daha da mutlu oluyor.

 

 

-

-
Kampanyalarımız ve Yeni Projelerimizden
haberdar olmak için lütfen formu doldurun.
Biz Sizi Arayalım